Border for Zenith Safety Products? Matting
Anti-Fatigue Matting/Flooring Parts & Accessories
Zenith Safety Products Border Ramp for Matting Border Ramp for Matting – Each
$32.68
SKU: SDL869
Category: Anti-Fatigue Matting/Flooring Parts & Accessories
Tags: Anti-Fatigue Matting/Flooring Parts & Accessories, Border Ramp for Matting, SDL869
Brand: Zenith Safety Products
| Weight | 3.27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.48333 × 0.31666 × 0.48333 in |
| Environment | Dry |
| Length | 3-1/4' |
| Material | Rubber |
| Surface Type | Smooth Pattern |
| Thickness | 1/2" |
| Width | 3" |
| Colour | Yellow |
| Connection | Male |
| Manufacturer's Warranty | 1 Year Limited |
Recently Viewed Products
-
Anti-Fatigue Matting/Flooring Parts & Accessories
Zenith Safety Products Border Ramp for Matting Border Ramp for Matting – Each
$32.68 Add to cart


