Border for Zenith Safety Products? Matting
Anti-Fatigue Matting/Flooring Parts & Accessories
Zenith Safety Products Border Ramp for Matting Border Ramp for Matting – Each
$26.08
SKU: SDL868
Category: Anti-Fatigue Matting/Flooring Parts & Accessories
Tags: Anti-Fatigue Matting/Flooring Parts & Accessories, Border Ramp for Matting, SDL868
Brand: Zenith Safety Products
| Weight | 1.837 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.5 × 0.24166 × 0.5 in |
| Colour | Black |
| Environment | Dry |
| Width | 3" |
| Thickness | 1/2" |
| Length | 3-1/4' |
| Material | Rubber |
| Surface Type | Smooth Pattern |
| Connection | Female |
| Manufacturer's Warranty | 1 Year Limited |
Recently Viewed Products
-
Anti-Fatigue Matting/Flooring Parts & Accessories
Zenith Safety Products Border Ramp for Matting Border Ramp for Matting – Each
$32.68 Add to cart



