Green / Black handle
Jeweller's Screwdriver, Tools
Wera Tools 5118023001 Micro Series Precision Screwdriver – Each
$4.07
SKU: TYO852
Categories: Jeweller's Screwdriver, Tools
Tags: 5118023001, Jeweller's Screwdrivers, Micro Series Precision Screwdriver
Brand: Wera Tools
| Weight | 0.04 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.525 × 0.06666 × 0.06666 in |
| Type | Phillips |
| Tip Size | #1 |
| Shank Length | 2-3/8" |
| Shank Type | Round |
| Handle Type | Plastic |
| Overall Length | 6-3/16" |


