| Weight | 0.306 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.80052 × 0.27559 × 0.07874 in |
| Type | Slot Cabinet |
| Tip Size | 1.8 mm |
| Shank Length | 2-3/8" |
| Shank Type | Round |
| Handle Type | Plastic |
| Overall Length | 6-3/16" |
Jeweller's Screwdriver, Tools
Wera Tools 5118004001 Micro Series Precision Screwdriver – Each
$4.07
SKU: VS383
Categories: Jeweller's Screwdriver, Tools
Tags: 5118004001, Jeweller's Screwdrivers, Micro Series Precision Screwdriver
Brand: Wera Tools

