Green / Black handle
| Weight | 0.022 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.525 × 0.04166 × 0.04166 in |
| Type | Slot Cabinet |
| Tip Size | 1.5 mm |
| Shank Length | 2-3/8" |
| Shank Type | Round |
| Handle Type | Plastic |
| Overall Length | 6-3/16" |
Green / Black handle
| Weight | 0.022 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.525 × 0.04166 × 0.04166 in |
| Type | Slot Cabinet |
| Tip Size | 1.5 mm |
| Shank Length | 2-3/8" |
| Shank Type | Round |
| Handle Type | Plastic |
| Overall Length | 6-3/16" |