Universal use
Hexagonal drive
Screwdriver Power Bit, Tools
Wera Tools 05059466001 Power Screwdriver Bit, Slot, 3 mm Tip, 1/4″ Drive Size, 2-3/4″ Length – Each
$4.03
| Weight | 0.016 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.025 × 0.23333 × 0.025 in |
| Tip Style | Slot |
| Drive Size | 1/4" |
| Tip Size | 3 mm |
| Overall Length | 2-3/4" |
| Point Size | 3.0 mm |
| Point Thickness | 0.5 mm |
| Length | 70 mm |

