Toggle Switch Plate – 1-Gang
| Weight | 0.03 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.33 × 0.25 × 0.02 in |
| Colour | Ivory |
| Plate Type | Switch |
| No. of Gangs | 1 |
| Plate Material | Plastic |
| Application | Indoor |
| Qty/box | 25 |
| Sold/Priced Per | Plate |
Toggle Switch Plate – 1-Gang
| Weight | 0.03 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.33 × 0.25 × 0.02 in |
| Colour | Ivory |
| Plate Type | Switch |
| No. of Gangs | 1 |
| Plate Material | Plastic |
| Application | Indoor |
| Qty/box | 25 |
| Sold/Priced Per | Plate |