Used to hold and contain small items on the shelves
Each shelf box includes 2 dividers
Made from 20-gauge steel
Compartment Drawer Box, Material Handling & Storage
MetalwareInterlok Boltless Shelving Shelf Box, Steel, 5-5/8″ W x 12″ D x 4-3/4″ H, Green-(Each)
$35.60
| Weight | 0.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.3684 × 0.3684 × 0.3684 in |
| Height | 4-3/4" |
| Width | 5-5/8" |
| Depth | 12" |
| No. of Compartments | 1 |
| Colour | Green |
| Material | Steel |
| Weight | 3.5 lbs. |

