Used to hold and contain small items on the shelves
Each shelf box includes 2 dividers
Made from 20-gauge steel
Compartment Drawer Box, Material Handling & Storage
MetalwareInterlok Boltless Shelving Shelf Box, Steel, 11-5/8″ W x 12″ D x 2-3/4″ H, Light Grey-(Each)
$71.94
| Weight | 1.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Height | 2-3/4" |
| Width | 11-5/8" |
| Depth | 12" |
| No. of Compartments | 1 |
| Colour | Light Grey |
| Material | Steel |
| Weight | 1.5 lbs. |

