Count on Glad? bags to measure up to the task
Strong and sturdy, they help you avoid the messiest garbage disasters
With the Easy-Tie? flaps you just tie, grab, toss, and you’re done
Facility Maintenance, Industrial Garbage Bags
Glad 67489800422 74L Garbage Bags, Regular, 26″ W x 33″ L, Black-(Box of 100)
$39.57
| Weight | 5.458 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.83333 × 0.625 × 0.44166 in |
| Strength | Regular |
| Dimensions | 26" W x 33" L |
| Qty/Pkg. | 100 |
| Colour | Black |
| Material | Polyethylene |
| Type | Open Top |

