| Weight | 0.35308 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.33421 × 0.33421 × 0.33421 in |
| Height | 1-3/16" |
| Width | 4" |
| Depth | 8" |
| No. of Compartments | 1 |
| Colour | Transparent |
| Material | Plastic |
Compartment Drawer Box, Material Handling & Storage
Flambeau K206 K-Resin Compartment Box, Plastic, 4″ W x 8″ D x 1-3/16″ H, Transparent-(Each)
$15.86

