| Weight | 0.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.83333 × 0.14166 × 0.59166 in |
| Height | 1-1/2" |
| Width | 6-9/16" |
| Depth | 9-5/8" |
| No. of Compartments | 36 |
| Colour | Transparent |
| Material | Plastic |
Compartment Drawer Box, Material Handling & Storage
Flambeau K166-36 K-Resin Compartment Box, Plastic, 36 Slots, 6-9/16″ W x 9-5/8″ D x 1-1/2″ H, Transparent-(Each)
$32.27

