High-visibility, cushion-grip handle for maximum user comfort
Tip-type ID at top of the handle provides quick and convenient identification of type style
Precision-machined tip for an exact fit
Meets ANSI standards
Limited Lifetime Warranty
Square Drive Screwdriver, Tools
Dynamic Tools D062203 Square Recess Screwdriver, #2 Tip, Round, 4″ L, Cushion Grip Handle-(Each)
$8.51
| Weight | 0.208 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.69166 × 0.125 × 0.125 in |
| Tip Size | #2 |
| Shank Length | 4" |
| Shank Type | Round |
| Handle Type | Cushion Grip |
| Overall Length | 4" |
| Manufacturer's Warranty | Limited Lifetime |

