| Weight | 0.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.15092 × 0.15092 × 0.15092 in |
| Length | 1/2" |
| Crown | 3/8" |
| Gauge | 16 |
| Finish | Plain |
| Qty/Pkg. | 500 |
| Sold/Priced Per | Card |
| Qty/Card | 5 |
| Colour | White on Blue |
| Material | Acrylic |
Stick Staples, Tools
Aurora Tools ON921 Staples, 16 Gauge, 3/8″ Wide Crown, 1/2″ Long-(Pack of 500)
$2.40

