For Use With
Stick Staples, Tools
Arrow 50CT24 Staples, 16 Gauge, 17/32″ Wide Crown, 17/32″ Long-(Pack of 1250)
$4.75
| Weight | 0.575 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.1786 × 0.1786 × 0.1786 in |
| Length | 17/32" |
| Crown | 17/32" |
| Gauge | 16 |
| Finish | Plain |
| Brand | Arrow |
| For Use With | Arrow T50P, T55, ETFX50 |

