Industrial grade lining for standard gaylord containers
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.19166 × 0.70833 × 0.70833 in |
| Length | 50" |
| Width | 42" |
| Height | 110" |
| Qty/Pkg. | 50 |
| Colour | Black |
| Description | High Base for OB144, OB146, OA651 and OB145 Cabinets |
| Dimensions | 40-3/8"W x 29-3/8"D x 20"H |
| Weight | 37 lbs. |

