LDPE food grade gusseted pound bags
Packaging & Shipping, Polyethylene Bag
Alte-Rego PB12630500 Poly Bags, Open Top, 30″ x 12″, 1 mils-(Pack of 500)
$71.05
| Weight | 18.856 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.10833 × 0.725 × 0.98333 in |
| Type | Open Top |
| Length | 30" |
| Width | 12" |
| Thickness | 1 mils |
| Capacity | 25 lbs. |
| Depth | 6" |
| Bags/Case | 500 |

