LDPE food grade gusseted pound bags
Packaging & Shipping, Polyethylene Bag
Alte-Rego PB1018500 Poly Bags, Open Top, 18″ x 7″, 1 mils-(Pack of 500)
$31.46
| Weight | 5.24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.95833 × 0.44166 × 0.79166 in |
| Type | Open Top |
| Length | 18" |
| Width | 7" |
| Thickness | 1 mils |
| Capacity | 9 lbs. |
| Depth | 3" |
| Bags/Case | 500 |

