LDPE food grade gusseted pound bags
Packaging & Shipping, Polyethylene Bag
Alte-Rego PB0711500 Poly Bags, Open Top, 11″ x 5″, 1 mils-(Pack of 500)
$15.49
| Weight | 3.024 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.725 × 0.4 × 0.53333 in |
| Type | Open Top |
| Length | 11" |
| Width | 5" |
| Thickness | 1 mils |
| Capacity | 3 lbs. |
| Depth | 3" |
| Bags/Case | 500 |

