| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.83333 × 2.5 × 0.83333 in |
| Strength | 3X Strong |
| Dimensions | 35" W x 49" L |
| Qty/Pkg. | 250 |
| Colour | Black |
| Thickness | 3 mils |
| Material | Polyethylene |
| Type | Open Top |
Facility Maintenance, Industrial Garbage Bags
Alpha Poly B3549A3PTO Garbage Bags, 3X Strong, 35″ W x 49″ L, 3 mils, Black-(Roll of 250)
$371.73

