13 pt. coated color cardstock tags have a patch-reinforced 3/16″ hole
Available plain hole, looped with 12″ galvanized steel wire, or looped with 12″ cotton string
Blank Tag, Safety
Accuform Signs TBB323WTP Coloured Blank Tags, Cardstock, 1-5/8″ W x 3-1/4″ H-(Pack of 100)
$32.72
| Weight | 0.198 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.5 × 0.08333 × 0.33333 in |
| Material | Cardstock |
| Dimensions | 1-5/8" W x 3-1/4" H |
| Attachment Option | String |
| Format | Package |
| Size No. | 2 |
| Colour | White |

