13 pt. coated color cardstock tags have a patch-reinforced 3/16″ hole
Available plain hole, looped with 12″ galvanized steel wire, or looped with 12″ cotton string
Blank Tag, Safety
Accuform Signs TBB322BUP Coloured Blank Tags, Cardstock, 1-3/8″ W x 2-3/4″ H-(Pack of 100)
$26.26
| Weight | 0.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.22916 × 0.11458 × 0.23 in |
| Material | Cardstock |
| Dimensions | 1-3/8" W x 2-3/4" H |
| Attachment Option | String |
| Format | Package |
| Size No. | 1 |
| Description | 30" Head Extension Pole |
| Depth | 4" |
| Height | 30" |
| Width | 4" |

