13 pt. coated color cardstock tags have a patch-reinforced 3/16″ hole
Available plain hole, looped with 12″ galvanized steel wire, or looped with 12″ cotton string
Available in pack of 100, or box of 1000
Blank Tag, Safety
Accuform Signs TBB314GNP Coloured Blank Tags, Cardstock, 2-1/8″ W x 4-1/4″ H-(Pack of 100)
$32.89
| Weight | 0.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.20833 × 0.59166 × 0.25 in |
| Material | Cardstock |
| Dimensions | 2-1/8" W x 4-1/4" H |
| Attachment Option | Wire |
| Format | Package |
| Size No. | 4 |
| Colour | Green |

