13 pt. coated color cardstock tags have a patch-reinforced 3/16″ hole
Available plain hole, looped with 12″ galvanized steel wire, or looped with 12″ cotton string
Blank Tag, Safety
Accuform Signs TBB313YLP Coloured Blank Tags, Cardstock, 1-7/8″ W x 3-3/4″ H-(Pack of 100)
$30.26
| Weight | 0.43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.425 × 0.58333 × 0.20833 in |
| Material | Cardstock |
| Dimensions | 1-7/8" W x 3-3/4" H |
| Attachment Option | Wire |
| Format | Package |
| Size No. | 3 |
| Colour | Yellow |

