13 pt. coated color cardstock tags have a patch-reinforced 3/16″ hole
Available plain hole, looped with 12″ galvanized steel wire, or looped with 12″ cotton string
Blank Tag, Safety
Accuform Signs TBB303YLP Coloured Blank Tags, Cardstock, 2-1/8″ W x 4-1/4″ H-(Pack of 100)
$20.31
| Weight | 0.4448 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.25838 × 0.25838 × 0.25838 in |
| Material | Cardstock |
| Dimensions | 2-1/8" W x 4-1/4" H |
| Attachment Option | Hole Only |
| Format | Package |
| Colour | Yellow |
| Size No. | 4 |
| Qty/Pkg. | 100 |
| Hole | 3/16" |
| Style | Hole Only |
| Sold/Priced Per | Package |

