| Weight | 0.0406 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.09 × 0.09 × 0.09 in |
| Material | Cardstock |
| Language | English |
| Width | 3-1/8" |
| Height | 5-7/8" |
| Legend | Fire Extinguisher Recharge & Inspection Record |
| Sold/Priced Per | Package |
| Qty/Pkg. | 5 |
Inspection Tag, Safety
Accuform Signs MGT210CTM Inspection Tags, Cardstock, 3-1/8″ W x 5-7/8″ H, English-(Pack of 5)
$9.27

