| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.44166 × 0.04166 × 0.59166 in |
| Material | Plastic |
| Language | English |
| Width | 3-3/8" |
| Height | 5-7/8" |
| Legend | Emergency Shower & Eye Wash Test Record |
| Sold/Priced Per | Package |
| Qty/Pkg. | 5 |
Inspection Tag, Safety
Accuform Signs MGT207PTM Inspection Tags, Plastic, 3-3/8″ W x 5-7/8″ H, English-(Pack of 5)
$24.22

