| Weight | 2.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.66666 × 0.05833 × 1 in |
| Height | 20" |
| Language | English with Pictogram |
| Material | Plastic |
| Display Type | Upright |
| Legend | Caution; Tripping Hazard w/Pictogram |
| Width | 12" |
Floor Signs, Safety
Accuform Signs MF118 “Tripping Hazard” Fold-Ups Floor Sign, English with Pictogram-(Each)
$106.43

