| Weight | 0.74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.59166 × 0.01666 × 0.425 in |
| Material | Cardstock |
| Language | French |
| Width | 3-3/8" |
| Height | 5-7/8" |
| Legend | Registre D'Inspection |
| Sold/Priced Per | Package |
| Qty/Pkg. | 5 |
Inspection Tag, Safety
Accuform Signs FRTRS307CTM Inspection Tags, Cardstock, 3-3/8″ W x 5-7/8″ H, French-(Pack of 5)
$9.27

